Tooltypes w ikonach PNG
  • MDW
  • Order of the Butterfly
    Order of the Butterfly
    MDW
    Posts: 451 from 2003/7/26
    From: Wroclaw/Poland
    W MorphOSie bardzo fajnie sie robi ikony. Wydaje sie, ze juz bardziej ulatwic sprawy sie nie dalo:). Jednak sa sytuacje gdy jest to dosyc czasochlonne. Zalozmy, ze mam brzydka amigowa ikone ktora ma duuuzo rzeczy w tooltypes. Musze te wszystkie teksty przepisac recznie do ikony PNG. Czasem tego jest naprawde duzo:(. Wlasciwie zawsze byl z tym problem i tylko w Magellanie rozwiazano to w swietny sposob. Wystarczy przeciagnac jedna ikone na druga trzymajac Ctrl i lewy Shift. Zostanie przeniesiony obrazek, a cala reszta (pozycja i tooltypes) zostanie ze starej ikony. Niestety to cos nie dziala na ikony PNG. Baaa - na Pegasosie nie dziala nawet na normalne NewIcons, OS3.5 icons, czy tradycyjne koszmarki 4/8 kolorowe;). Jest moze cos co potrafi wsadzac sam obrazek do ikony PNG albo kopiowac tooltypes z jednej do drugiej? Zeby przynajmniej copy/paste dzialalo w oknie informacji o ikonie...
  • »24.08.03 - 13:42
    Profile Visit Website
  • MDW
  • Order of the Butterfly
    Order of the Butterfly
    MDW
    Posts: 451 from 2003/7/26
    From: Wroclaw/Poland
    Wiem, ze to glupie odpowiadac na wlasne pytanie ale tym razem niezbedne. Przed chwila znalazlem sposob. Zupelnie przez przypadek zauwazylem, ze dziala drag&drop na tooltypach. Moge zwyczajnie przeciagnac tooltypy z jednej ikony do drugiej. Tak wiec problem jest niekatualny. Prosciej juz sie tego zrobic nie dalo. Sorry za zamieszanie;). Po raz kolejny sie okazalo, ze szybciej robie niz mysle. No co zrobic - te typy z 1974 tak maja;););).
  • »24.08.03 - 14:06
    Profile Visit Website
  • elf
  • Caterpillar
    Caterpillar
    elf
    Posts: 32 from 2003/5/24
    <b>No co zrobic - te typy z 1974 tak maja</b><br><br>
    Mow za siebie, ja jestem normalny.
  • »28.08.03 - 14:31
    Profile Visit Website
  • MDW
  • Order of the Butterfly
    Order of the Butterfly
    MDW
    Posts: 451 from 2003/7/26
    From: Wroclaw/Poland
    > Mow za siebie, ja jestem normalny.

    Bo jestes wyjatek. :)
  • »28.08.03 - 14:48
    Profile Visit Website