Pegasos II G4 do sprzedania
  • mat
  • Caterpillar
    Caterpillar
    mat
    Posts: 23 from 2003/10/22
    From: Torun, Poland
    Witam,
    W zwiazku z pewnymi zawirowaniami finansowymi musze rozwazyc sprzedanie mojego Pegasosa. No i przyszlo mi do glowy, ze moze ktos tutaj bedzie zainteresowany. To, co chce sprzedac to plyta glowna (z pierwszej serii - tej z poczatku roku) z procesorem G4 i 512 mega ramu (jeden modul). Sprzet oczywiscie jak najbardziej sprawny - jedyny feler to nieszczesny wiatraczek, który wymaga wymiany, bo raz na jakies 5-6 wlaczen zaczyna buczec. Po wylaczeniu i odczekaniu kilku sekund zwykle odpala sie juz normalnie. Probowalem dopasowac inny wiatrak, ale jakos nie mialem do tego zaciecia. Niestety w zwiazku z tymi probami musialem pociac kabelki, ale w normalnej pracy absolutnie to nie przeszkadza.

    Sprzet jest do wziecia w zasadzie od zaraz (no moze bez przesady - mysle, ze jakby ktos byl bardzo chetny, to daloby sie przeprowadzic operacje w przyszlym tygodniu). Najchetniej oczywiscie widzialbym odbior osobisty - w Toruniu. Jesli ktos jest zainteresowany, to czekam na oferty - najlepiej e-mailem: mat@esi.com.pl.

    M.
    PS. Mam nadzieje, ze nie naruszylem za bardzo regulaminu i nikt sie na mnie nie pogniewa za taki post.
  • »18.09.04 - 10:43
    Profile
  • mat
  • Caterpillar
    Caterpillar
    mat
    Posts: 23 from 2003/10/22
    From: Torun, Poland
    Przypomnialo mi sie, ze do kompletu moge jeszcze dorzucic grafike Voodoo 3 2000 16MB na AGP.

    M.
  • »18.09.04 - 10:54
    Profile
  • Caterpillar
    Caterpillar
    mcbarlo
    Posts: 31 from 2003/11/8
    From: Poland
    A cena? :)
  • »19.09.04 - 12:14
    Profile Visit Website
  • mat
  • Caterpillar
    Caterpillar
    mat
    Posts: 23 from 2003/10/22
    From: Torun, Poland
    No cóz. To raczej ja spodziewalem sie jakichs ofert ;)
    Ale juz po wyslaniu tego posta stwierdzilem, ze moze przyspiesze sprawe wystawiajac sprzet rowniez na Allegro. A ze tam nie da sie nie podac ceny... Strona z aukcja znajduje sie tutaj.

    Odpowiadajac zas na twoje pytanie - wywolawcza 2500. Wydaje mi sie, ze jak na zawartosc zestawu (i jego dostepnosc od zaraz ;)) cena nie jest zla.

    M.
  • »19.09.04 - 13:34
    Profile