• Just looking around
    Maverick
    Posts: 14 from 2007/3/4
    From: Kapuvar Hungary
    Mondjuk, jogos a kerdes, de hatha ide menekulnek azok, akiknek "amott" esetleg voltak mar keseru tapasztalatai. (Egyebkent elnezest kerek, amiert az Amiga.hu-t es a Pegasos.hu-t egykalapalavettem, elismerem, tenyleg hiba volt.) Meg aztan en nem szeretem a tomegeket, mert mennel tobb az ember, annal tobb a szethuzas. Amugy a fenti iromanyoddal tokeletesen egyetertek, pontosan erre gondoltam en is. Bar sztem ez a fikazzunk, ha kell, ha nem, ez egy kicsit az internet robbanasszeru elterjedese miatt is van, mert mas helyeken/vonatkozasokban is megfigyelheto. Csak azok a dolgok nekem/kunk nem fajnak, ellenben az AMIGA, az nagyon faj. Szegeny Jay Miner, jo hogy nem erte meg. Es most nem a hardware/software/business dolgokra ertem, hanem erre a "lelketlen" legkorre... Regen bebasztunk egy Silents, Phenomena, Sanity, ..... -sorolhatnam estig- demot, es korbeultuk bazze a tv-t, vagy Amiga moniort. Es nem fikaztunk, hanem -akkor is ha tizedszer lattuk- , tatott szajjal neztuk vegig NEMA CSENDBEN. Most meg, nincs egy valamirevalo demo, vagy csak alig... pedig demo nelkul egy olyan mint az Amiga, meg fog halni ... mert Amigan mindig is az tartotta a lelket az emberekben. Es ha az Amiga hal, vele fog halni az egesz miskulancia, ez nem talan, ez biztos. A Pegasos, es a tobbi dolog az Amiga nevu fan egy-egy (egyebkent nagyon szep vastag) ag, de ha a fa kiszarad, vege mindennek. Mert az Amiga scene/community nelkul semmi sem volna mar itt. Ez nem egyik, vagy masik iranyvonal lenezese, csak ugy ertem, ha a Commodore halalakor a community is feladta volna, akkor a mikrofos mar regen gyozott volna. De igy nem tud, amig mi meg vagyunk, mert csak en tobb tiz embernek mutattam meg az Amigamat/Pegamat, akik el vannak ajulva tole(2 sec boot)...es ez jelent valamit. Egyszer a mikrofos is hibazhat, es akkor ez a par platform (amig a m$ ujra erore kap) nagyobb reszt haraphat ki a tortabol. Azt utana mar csak meg kell tartani. Ezert kellenek a fejlesztesek, es a maximalisan elkotelezett Amigas/Pegas emberek. Jo hogy vagyunk, kitartas :-D
    Mi is probalunk hozzatenni ami tolunk telik, de melo mellett csinaljuk tomyval a projecteket, se grafikus, se zenesz, csak ket koder, a "muveszi" dolgokat meg altalaban megcsinalom en, ahogy tudom. Emiatt nem tudunk semmi igazan komolyat letenni az asztalra, de most ez talan valtozni fog. Elkeszult egy modhatni sajat engine, legalabbis nagyvonalakban, ez legalabb a portolhatosagot garantalja... Csak nehogy megint szegeny anyam keruljon a kozeppontba, mert akkor inkabb beallok windozprogramozonak :-D
  • »07.06.07 - 10:47
    Profile Visit Website