• Just looking around
    Maverick
    Posts: 14 from 2007/3/4
    From: Kapuvar Hungary
    Akkor szegyellheti magat, es oneki kell tudnia miert... mondjuk azt, hogy "abban a kornyezetben" nem ezt az oldalat ismertuk meg!!! Ennek ellenere a mostani reflektalasat akkor is halasan koszonom.
    Es hogy tudja, pl kiket fikazott akkor a tobbi kedves MAGYAR amigassal karoltve (szandekosan kisbetu ITT az amigas): masik emberke a Mach-one-bol (tomy) -tekintve, hogy osszesen ketten vagyunk- mostanra foprogramozo az Igo-soknal...no comment. Nem biztos, hogy valaki azert nem ir 3d-s csodajatekot, mert nem tud, hanem mert sokkal jobban szereti a regi jo oreg C64-Amiga atmoszferat.
    Mind1, en amit oda leirtam, utolso szoig igaz, nekem (nekunk) nincs miert szegyenkezni. Azert pedig, mert nehany suketnema-vak felhulye, nem tud elolvasni egy rohadt sort, helyette fikazik, nem nekem kell rosszul ereznem magam. Hogy kepben legyel: az oldalon most is ott van egy PlasmaPPC nevu dolog, ami csak azert keszult, hogy a CGX native-assembly PPC lehetosegeit, stabilitasat lecsekkoljuk, mielott vmi komolyba kezdenenk. Ott vilagosan leirtuk, hogy !Amiga!+3.x KS+PPC+CGX kompatibilis GFX. Erre jon a fikalevel, hogy pegan neki fagy. Most szted ki a nemnormalis? Ezekutan olyan szinten tele lett a perom a Pegasokkal, hogy egy jo szavam nem volt az egeszrol... El kellett telnie jo idonek, mire lecsillapodtam.... :-D Erdekes lehet, hogy egy Torok nevezetu developer letesztelte, ?s tisztesseggel megirta hogy futott 4000+Cstorm cuccon, (erre voltunk u.i. kivancsiak, mivel nekem "csak" 1200+PPC+BV volt). De nem ertem ma sem, mire fel ez a nagy Amiga vs. Pega conflict.... Nekem az asztalon egymas mellett a sokfele Amiga, koztuk a PegaII, de meg a budos eletben nem hallottam oket vitatkozni. :-D
    Mindig csak a buta emberek, foleg a magyarok.... Ha akkor nem vettek volna el a kedvunket totalisan, valszeg a Vortex, es meg sokminden mas keszulhetett volna el Amigara es Pegara is... De jellemzo a "maradek" Amigas emberekre, hogy a regi segitokeszseg kezd total kiveszni.... Sam Jordan-t megdobtuk egy maillel Svajcban, ott el miota a H&P-tol dobtak. Egy asm Include kellett volna Warp3d-hez. O is szepen lekezelt minket... :-?
    Ez van, ez az Amiga-Pega (mert most mar sztem egyutt megy a ketto, meg ha kulon uton is) soha nem lesz olyan fasza, mint a regi szep idokben... kar, rajtam sosem mulott, akiken meg igen, azok kurvara szegyellhetik magukat, de sztem ezzel egyetertunk.

    [ Edited by Maverick on 2007/6/13 19:42 ]
  • »07.06.07 - 09:23
    Profile Visit Website