• Just looking around
    Maverick
    Posts: 14 from 2007/3/4
    From: Kapuvar Hungary
    Koszonet a reagalasokert! Chain-Q, a PTPlayLibrary volt az, amit kerestem! Mikor vettem a Pegamat (PegaII ApolloG4 1Ghz) hasznaltan Szegvaron, az elozo tulaj adott egy dvd-nyi extra holmit hozza (na azert nem volt tele az a dvd, de megis..), es en azt hittem, azon lattam ezt a cuccot, de a nevet is elfelejtettem, meg azt is, hogy a srac vinyojan lattam, mikor teszteltem ott a gepet, nem a dvd-n volt rajt. Meg gondoltam is ra, de jol fog jonni, ha portoljuk a Vortex-et Pegara meg Classic Amigara, merthogy en csak Protracker formatumban szeretem a zenet irni, a VortexPSP-ben is 3 Amiga modulom szol PSP-n :) A lenyeg, hogy ezzel a cuccal mar lesz egy elvileg jol mukodo mod lejatszonk... Koszonom a segitseget.
    Pegasos.hu es Amiga.hu szamomra nemletezo helyek:flame:, amikor kezdtunk volna Amiga-PPC vonalon fejlesztgetni, segitseg helyett kizarolag fikazast (meg szoszerint ANYAZAST) kaptunk, szal elmehetnek a Charlie-ek a faszba, hulye lamer segg banda, egesznap egymassal haboruznak, tisztara, mint az AmigaInc es tarsai...Annak orul az Amigas vonal, ha Pegan vmi suxxol, es forditva. Hasznaljanak inkabb PumpaPc-ket, az ilyeneknek az valo. Nekunk akkor Krabob segitett a Mankind csapatbol...meg Torok Laci (AZ a Torok Laci) nekik nem volt kenyelmetlen "leereszkedni".
    Itt viszont tetszik a hozzaallas ezidaig, koszonom meg 1* a segitseget, ha mar portoltunk vmit, kuldom tesztelni :) Addigis a www.mach-one.hu -n meg lehet tekinteni a VortexPSP-ről p?r k?pet... 17000 let?lt?st produk?lt a game, egy reszet a mi oldalunkrol, a tobbit meg a PSPhacks.com meg ilyen helyekrol... es meg fikazas sem jott, csak thanx :)
  • »07.06.07 - 08:45
    Profile Visit Website