• MDW
  • Order of the Butterfly
    Order of the Butterfly
    MDW
    Posts: 451 from 2003/7/25
    From: Wroclaw/Poland
    quaint:
    Jaki "potrzebny"? Zartujesz chyba. :) Peceta obok mam od bardzo dawna, uzywalem go do tego do czego musialem i czego nie moglem robic najpierw na Amidze a potem na Pegasosie. Tu nie o to chodzi, ze mi Pegasos nie wystarcza. Ja moge sie bawic nawet na Atari 65XE. Ale mnie do Pegasosa przyciagnelo to, ze mial on jakas przyszlosc przed soba, cos sie tam dzialo. Nie moglem juz uzywac Amigi Classic, bo mnie zniechecal jej sprzet i glownie to, ze to sie juz nigdy nie bedzie rozwijalo. Ja nie rezygnuje z powodu tego, ze nie ma softu, czegos brakuje w systemie, sprzet jest drogi czy niedoskonaly. Mnie zniecheca brak przyszlosci. Mam lzy w oczach jak widze na forum PPA czy liscie amiga-pl tych biedakow, ktorzy jeszcze dzisiaj planuja kupic 040, FastATA czy marza o BlizzardPPC. To takie... smutne, nieprzyszlosciowe. Pegasos mial amigowy klimat i jakas przyszlosc. Teraz bez przyszlosci juz mnie nie interesuje. Poza tym ja juz mam dosyc. Ciagle doly w tym srodowisku i czekanie na cos mnie za bardzo wkurzaja. Ja poprostu podchodze do tego zbyt emocjonalnie. Mam inne hobby. Zmienie tylko priorytety i juz jestem w innym srodowisku. A amigowy swiat niech sie zre dalej. Ja dluzej na to patrzec nie moge, bo mi sie to wrzodami zoladka i zawalem serca skonczy. :) Mialem nosa, ze to co tam sobie pisalem przez 4 lata jest na tyle multiplatformowe, ze jak mnie najdzie ochota to sobie skoncze na windows. Ale watpie zeby mi sie chcialo. Raczej komputer juz mnie za bardzo nie bedzie interesowal. Wystarczy tego siedzenia. Nie wstawalem od niego przez 15 lat... :)
  • »19.01.05 - 20:11
    Profile Visit Website